Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Stare Resko – Oferty sprzedaży i najmu domów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom bliźniak Karsno

Karsno(Stare Resko + 25 km)

60 000 zł71,50 m² 839,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:580 m²

Dom z czerwonej cegły na wsi - Karsno, woj. zachodniopomorskie Tylko u nas! Oferta na wyłączność. Na sprzedaż unikalny lokal mieszkalny w bliźniaku z czerwonej cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Lubieszewo

Lubieszewo(Stare Resko + 25 km)

349 000 zł105 m² 3 324 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 091 m²

Na sprzedaż całoroczny dom rekreacyjny lub mieszkalny w malowniczej okolicy z widokiem na jezioro lubie. Dom został wybudowany na zgłoszenie - jako budynek gospodarczy do 35m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Boczna

Złocieniec(Stare Resko + 17 km)

440 000 zł113,90 m² 3 863,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:775 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 113,9 m2 (powierzchnia całkowita 176,8 m2), zlokalizowany przy ulicy Truskawkowej w Złocieńcu. Stan surowy otwarty.

Szczegóły ogłoszenia

Willa

Drzeńsko(Stare Resko + 17 km)

5 000 000 zł260 m² 19 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Zapraszamy do zakupu wyjątkowej nieruchomości agroturystycznej, usytuowanej w uroczej osadzie Drzeńsko w powiecie drawskim w województwie zachodniopomorskim otoczonej bujnym lasem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Łobez

Łobez(Stare Resko + 24 km)

450 000 zł409,20 m² 1 099,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:754 m²

Wiosenna przecena - cena spadła o 140 000 zł. Na sprzedaż budynek mieszkalny z lat 90, zlokalizowany w Łobzie, na w pełni ukształtowanym osiedlu domów jednorodzinnych. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Sikorskiego

Czaplinek(Stare Resko + 22 km)

498 000 zł137,63 m² 3 618,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:131 m²

Marzysz o inwestycji w nieruchomości w rewelacyjnej lokalizacji? Ta wyjątkowa nieruchomość znajduje się w samym centrum Czaplinka, na pięknym rynku, oferując nie tylko komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Popielewo(Stare Resko + 15 km)

279 000 zł73 m² 3 821,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Prezentujemy Państwu nieruchomość z dużym potencjałem aranżacyjnym, położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Popielewo, zaledwie 8 km od Połczyna-Zdroju. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Płocie

Płocie(Stare Resko + 17 km)

2 717 440 zł281 m² 9 670,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:833 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Płocie (gmina Złocieniec), w malowniczym otoczeniu pól, lasów i jezior na terenie Drawskiego Parku Krajobrazowego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Długosza

Czaplinek(Stare Resko + 22 km)

768 000 zł280 m² 3 210,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:725 m²

W zacisznej alejce z widokiem na jezioro ogromny potencjał! Dom z historią To miejsce, w którym od lat pachniało ciastem jabłkowym z własnego sadu i dojrzewającymi winogronami,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Połczyn-Zdrój

Połczyn-Zdrój(Stare Resko + 13 km)

1 299 999 zł398 m² 3 266,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:398 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Kapice | Dom z Linią Brzegową Jeziora Resko | 400m | Natura 2000 | Inwestycja Premium Szukasz miejsca, którego wartość rośnie wraz z każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Willa z tarasem Stare Resko

Stare Resko,zachodniopomorskie

2 200 000 zł400 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:13 500 m²

Wyjątkowa Z charakterem posiadłość, położona W przepięknym otoczeniu drawskich jezior jedna Z najpiękniejszych krain polski. Posiadłość otoczona starodrzewiem Z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stare Resko

Stare Resko,zachodniopomorskie

1 899 000 zł337 m² 5 633,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Piękny dom na wsi nad jeziorem, idealny pod agroturystykę. Stare resko gm. Połczyn-zdrój Nieruchomość składająca się z zabudowanej domem działki nr 522 o pow. 1,3985 ha z dostępem do.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij